نیاز به مشاوره دارید؟ 09901855200
ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی

بسیاری از افرادی که زبان مادری شان زبان انگلیسی است مطالعات زبان فارسی را به عنوان یک زبان خارجی انتخاب می کنند. بنابراین، یافتن مترجم فارسی به انگلیسی مسلط به زبان انگلیسی برای ارائه خدمات ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی آسان نیست. ما بهترین مترجمان را استخدام کرده ایم و گروه منابع انسانی مان مترجمان فارسی به انگلیسی مسلط به زبان انگلیسی را انتخاب کرده است. آنها متون زبان فارسی را با دانش کامل به انگلیسی ترجمه می کنند. سپس ترجمه آنها توسط چند نفر مورد ویرایش و بازبینی قرار می گیرد.

مترجمان باتجربه فارسی به انگلیسی ما مطالب شما را به سرعت و ماهرانه ترجمه می کنند تا بتوانید از آن برای کمک به مشتریان تان، بازاریابی برای افزایش دادن خریداران تان یا حتی دسترسی به فارسی زبانان در سراسر جهان استفاده کنید. مترجمان فارسی به انگلیسی ما با شما همکاری خواهند کرد تا بهترین نتایج را به دست آورید و خدشه ای به اعتبار شما وارد نشود.

ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی

ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی

خدمات ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی

ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی تخصص ما است. ما پروژه های بسیار زیادی را برای شرکت های بسیار معتبر انجام داده ایم و ما به طور منظم خدمات ترجمه را برای تولید کنندگان عمده لوازم خانگی، تولید کنندگان خودرو و غیره انجام می دهیم از محصولات مصرفی گرفته تا محصولات حرفه ای، گاز و روغن، ماشین آلات سنگین، ماشین آلات سبک، تجهیزات گیاهی و فرآیندهای مهندسی.

خدمات ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی پزشکی

خدمات ترجمه تخصصی پزشکی فارسی به انگلیسی عبارتند از:

خدمات ترجمه مستندات دستگاه های پزشکی به زبان فارسی

خدمات ترجمه اسناد تأییدیه به زبان فارسی

خدمات ترجمه آزمایشات بالینی به زبان فارسی

خدمات ترجمه های عمومی پزشکی به زبان فارسی

خدمات ترجمه لیبل ها به زبان فارسی

خدمات ترجمه نظرسنجی از بیماران به زبان فارسی

خدمات ترجمه فرم های بیمه به زبان فارسی

خدمات ترجمه کاتالوگ محصولات به زبان فارسی

خدمات ترجمه برگه های اطلاعات و غیره به زبان فارسی

ما به شرکت های داروسازی، علوم زندگی، وسایل پزشکی و شرکت های بهداشتی کمک کرده ایم تا وارد بازارهای جهانی شوند. مترجمان فارسی زبان حرفه ای ما با تخصص علمی و پزشکی، متون تخصصی شما را به بهترین نحو ترجمه خواهند کرد.

خدمات ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی وب سایت

ترجمه سنتر خدمات ترجمه کامل و حرفه ای وب سایت فارسی و خدمات محلی سازی فارسی را ارائه می دهد: شرکت ما با ترجمه و بومی سازی وب سایت تان، محتوای سایت شما را در دسترس میلیون ها کاربر بالقوه و مشتری در این بازار کلیدی قرار می دهد.

خدمات ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی متون حقوقی

شبکه گسترده مترجمان متخصص و حرفه ای ما شامل چندین مترجم حقوقی فارسی زبان است که دارای دانش و آموزش خاصی در سیستم حقوقی و اصطلاحات خاص هستند. ترجمه سنتر می تواند طیف وسیعی از خدمات ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی فارسی به انگلیسی متون حقوقی و قضایی را ارائه دهد که عبارتند از:

ترجمه فارسی به انگلیسی شناسه سند

ترجمه فارسی به انگلیسی مدیریت اسناد

ترجمه فارسی به انگلیسی وب سایت،

ترجمه فارسی به انگلیسی گزارش دادگاه،

ترجمه فارسی به انگلیسی متن.

ترجمه های حقوقی که ما انجام می دهیم عبارتند از ثبت اختراع، قراردادهای اشتغال، توافقات عدم افشا، قراردادهای ادغام شرکت، قراردادهای بازرگانی، قراردادهای اجاره، اسناد عمومی تجارت و غیره.

ترجمه تخصصی متون انگلیسی و فارسی

ترجمه تخصصی متون انگلیسی و فارسی

 

برچسب ها:, , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید