نیاز به مشاوره دارید؟ 09901855200
ترجمه مقاله

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله عبارت است از فرآیند تبدیل متن کتبی از یک زبان به زبان دیگر. محدوده کاری ما شامل ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی است. در صورتی که شما نیاز داشته باشید مقاله تان را از انگلیسی به فارسی یا بالعکس ترجمه کنید، شما می توانید در قسمت سفارش ترجمه مقاله خودتان را بارگذاری کنید تا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت مقاله شما ترجمه شود.

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله

از آنجایی که زبان انگلیسی یک زبان بین المللی محسوب می شود، اکثر شرکت ها و سازمان هایی که در سطح بین المللی کار می کنند به ترجمه مقاله نیاز دارند. برخی از زمینه هایی که ما خدمات ترجمه ارائه می دهیم عبارتند از:

مراقبت های بهداشتی

تولید صنعتی

آموزش و پرورش

حقوق

دولت

خدمات اجتماعی

بهداشت عمومی

مهاجرت

امنیت ملی

بازاریابی و تبلیغات

سرمایه گذاری

بیمه

سرگرمی

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله

بسته به صنعتی که شما در آن فعالیت می کنید، تعداد اسناد و محتواهایی که نیاز به ترجمه دارند متفاوت است. صنایع نظارتی مانند صنایع مراقبت های بهداشتی، دولتی و قانونی ممکن است نیاز به ترجمه اسنادی همچون فرم های حقوقی، جریمه، مطالب آموزشی، قراردادها و اطلاعیه ها داشته باشند.

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله

همچنین ما ترجمه مقالات مختلفی همچون بروشورها، محتوای وب سایت و مطالب بازاریابی را نیز به صورت روزانه انجام می دهیم.

 شرکت هایی که در چندین کشور مختلف فعالیت می کنند، تمرکز زیادی بر ترجمه مطالب ارتباطات داخلی دارند تا همه کارکنان آموزش و مدیریت برابر دریافت کنند. ترجمه ایمیل ها، صورت جلسات، مطالب آموزشی، مطالب ایمنی و اسناد منابع انسانی، می تواند به این نوع سازمان ها کمک کند تا به صورت روان و کارآمد کار کنند.

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله

ما می توانیم ترجمه مقاله را سریع تر، کم هزینه تر و دقیق تر از خدمات ترجمه سنتی انجام دهیم. به همین دلیل است که بسیاری از افراد و سازمان ها و شرکت ها ترجمه هایشان را به ما می سپارند. شما برای سفارش ترجمه می توانید پس از ثبت نام فایل خود را بارگذاری نمایید، سپس کارشناسان ما، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و هزینه ترجمه و زمان تحویل پروژه ترجمه را به استحضار شما خواهند رساند و در صورت توافق روند ترجمه مقاله شما آغاز خواهد شد.

ترجمه تخصصی متون انگلیسی و فارسی

ترجمه تخصصی متون انگلیسی و فارسی

برچسب ها:, , , , , , , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید