نیاز به مشاوره دارید؟ 09901855200
ترجمه تجاری حرفه ای

مهمترین نکات ترجمه تجاری حرفه ای

اگر شما بخواهید محصول خدمات تان را به صورت موفقیت آمیز در یک بازار خارجی تبلیغ کنید یا بفروشید، باید با مخاطبان جدیدتان به زبان خودشان ارتباط برقرار کنید و برای این کار شما نیازمند خدمات ترجمه تجاری حرفه ای فارسی به انگلیسی هستید. به هر حال، صحبت کردن به زبان انگلیسی به نشانه های کلامی یا نوشتاری محدود نیست. همچنین آن شامل در نظر گرفتن حساسیت ها و گرایش های فرهنگی مانند رنگ ها، تصاویر، منابع جغرافیایی و موارد دیگر است.

ترجمه تجاری حرفه ای

ترجمه تجاری حرفه ای

یک شرکت ترجمه حرفه ای با ارائه خدمات ترجمه تجاری حرفه ای می تواند به شما کمک کند تا مطالب تجاری تان را ارائه نمایید و اطمینان حاصل کنید که با تعداد زیادی از مشتریان در سراسر جهان ارتباط برقرار می کنید.

  1. مطالب بازاریابی

خدمات ترجمه تجاری حرفه ای و بومی سازی تبلیغات، برچسب ها، بسته بندی محصولات و ارائه های چندرسانه ای به ارتقاء محصولات و خدمات شما در سراسر جهان کمک می کند و در عین حال اطمینان حاصل می کند که همه مخاطبان به صورت واقعی منظور شما را فهمیده اند.

  1. ترجمه وب سایت

اجازه دادن به مشتریان برای انجام تجارت به زبان محلی شان یک روش اثبات شده برای افزایش سود در فروش محصولات و خدمات شما است.

  1. نشر اینترنتی

وب سایت شما باید به گونه ای ترجمه و قالب بندی شود که گویی مخاطب در حال خواندن مطالبی است که به زبان مادری اش نوشته شده اند و او احساس می کند که مطالب موردنظر فقط برای وی و هموطنانش نوشته شده اند و مطلب شما باید از نظر گرافیکی به تمام برنامه ها سازگار باشد.

ترجمه تجاری حرفه ای

ترجمه تجاری حرفه ای

  1. اسناد تخصصی

با ترجمه اطلاعات مربوط به محصول، کتابچه راهنمای نرم افزار، کتابچه راهنمای نحوه عملکرد، قراردادها و اسناد صادرات و واردات از زبان فارسی به انگلیسی، محصولات خود را برای مصرف جهانی آماده کنید.

  1. سند حقوقی

ریسک قانونی را با به دست آوردن ترجمه 100٪ دقیق حق ثبت اختراعات، تشکیل پرونده های دادگاه، پرونده های کشف، پرونده های دادخواست، سوابق ادغام و اکتساب و موارد ضد انحصاری مدیریت کنید.

  1. اطلاعات مالی

با تهیه اطلاعات مربوط به محصول، صورتهای مالی، ارتباطات یا روابط سرمایه گذاران، گزارش های سالانه و دفترچه های تبلیغاتی به چندین زبان خارجی و با بهره گیری از خدمات ترجمه تجاری حرفه ای، سرمایه گذاران جدید را جذب کنید.

ترجمه تجاری حرفه ای

ترجمه تجاری حرفه ای

  1. خدمات تفسیر

از فهم کامل در زمینه های قانونی، شرکتی، پزشکی و دولتی با مترجمین واجد شرایط و معتبر که می توانند خدمات ترجمه تجاری حرفه ای را به صورت همزمان انجام دهند اطمینان حاصل کنید تا به شما در برقراری ارتباط حضوری یا تلفنی کمک کنند.

  1. اسناد داخلی و آموزش الکترونیکی

با ارائه خدمات ترجمه تجاری حرفه ای و با کیفیت به زبان محلی هر دفتر، اطمینان حاصل کنید که کلیه کارمندان، افراد دارای حق رای و فروشندگان شخص ثالث سیاست ها و رویه های شرکت، کتابچه های کارمندان، مطالب روی صفحه، برنامه های تعاملی یادگیری الکترونیکی، اعلامیه های شرکت و سایر اسناد منابع انسانی را کاملاً درک می کنند.

در ترجمه سنتر، ما مجموعه ای از خدمات ترجمه تجاری حرفه ای را در قالب ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی ارائه می دهیم. همین امروز با شماره تلفن 09901855200 تماس بگیرید تا ما شما را در مورد چگونگی کمک مان به شما در صرفه جویی در وقت و هزینه با نیازهای ترجمه تجاری تان آگاه سازیم.

ترجمه تخصصی متون انگلیسی و فارسی

ترجمه تخصصی متون انگلیسی و فارسی

برچسب ها:, , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید