نیاز به مشاوره دارید؟ 09901855200
ترجمه وبسایت

مزایای ترجمه وبسایت

بیش از یک میلیارد وبسایت فعال وجود دارند. آنها عمدتاً تک زبانه هستند، اگرچه ترجمه ها به طور فزاینده ای اهمیت پیدا می کنند. هیچ شکی وجود ندارد که وب تبدیل به ابزاری بالفعل برای جستجوی اطلاعات و همانطور که همه آمارها اشاره می دهند، وسیله ای برای تجارت شده است. و چند زبانه کردن وبسایت بهترین روش برای جذاب تر کردن وبسایت برای دستیابی به مخاطبان بیشتر است.

ترجمه وبسایت

ترجمه وبسایت

شرکت هایی مانند مایکروسافت چند زبانه هستند. چند زبانه بودن به آنها کمک می کند تا از مزیت رقابتی برخوردار شوند، به خصوص هنگام هدف قرار دادن بازارهای جدید خارجی. شش دلیل زیر مزایای استفاده از ارائه دهنده خدمات ترجمه وبسایت را توضیح می دهند:

  1. انگلیسی زبان غالب در جهان نیست

شما ممکن است فکر کنید که انگلیسی رایج ترین زبان دنیا است. اما، شاید شما ندانید که انگلیسی سومین زبان رایج در دنیا است. زبان غالب زبان چینی ماندارین است و بعد از آن زبان اسپانیایی است.

  1. شما درآمد شرکت تان را افزایش خواهید داد

شرکت ها و برندهای بزرگ، متوسط و کوچک مزایای فروش به مخاطبان بین المللی را درک می کنند. در عصر دیجیتال، “اقتصاد محلی” وجود ندارد. اگر شما فقط مخاطبان انگلیسی زبان (یا یک مخاطب تک زبانه) را هدف قرار دهید، شما فرصت های پرسود را از دست خواهید داد.

افراد زیادی وجود دارند که می خواهند از محصولات و خدمات شما در خارج از کشور استفاده کنند. شما فقط با آنها صحبت نمی کنید. به عنوان مثال، بازی های موبایل را در نظر بگیرید. مخاطبان بازیهای معمولی اغلب برای افراد زیر 16 یا 18 سال هستند که تلفن همراه دارند. بچه ها با بچه های دیگر از چین تا اسپانیا، از توکیو تا بوئنوس آیرس، بصورت آنلاین بازی می کنند. و آنها اعتبار خریداری می کنند. آنها به زبان خودشان آنلاین می شوند.

  1. سرویس ترجمه وبسایت بهتر از گوگل ترنسلیت است

به منظور کاهش هزینه ها، برخی از شرکتها بیشتر متکی به خدمات ترجمه ماشینی هستند. یک نمونه بارز آن گوگل ترنسلیت است. این تصمیم بسیار وحشتناک است. مهمترین مشکل استفاده از مترجمان متکی به ماشین این است که شما همیشه با ترجمه اشتباه روبرو می شوید.

از فن آوری های ترجمه ماشینی فقط برای ترجمه های سریع استفاده کنید که سرعت در آن از کیفیت مهمتر است، مانند نظرات یا درک کلی از متن. محصول ترجمه ماشینی قابل نشر نیست.

  1. شما اعتماد مصرف کننده به برندتان را افزایش خواهید داد

با پیروی از اندیشه فوق … پس از اینکه شما وبسایت را ترجمه کردید چه اتفاقی می افتد؟ مشتریان بالقوه شما اعتماد بیشتری به برند شما پیدا خواهند کرد زیرا آنها احساس خواهند کرد که شما نیازهای آنها را درک می کنید.

  1. وبسایت های چند زبانه بر موانع فرهنگی غلبه می کنند

هنگامی که یک وبسایت به زبان مادری یک شخص باشد، او هنگام مرور آن احساس راحتی بیشتری خواهد کرد. مثلاً فرد انگلیسی زبانی که به طور مکرر به ژاپن و چین سفر می کند، وقتی با متن لاتین مواجه می شود احساس راحتی می کند.

  1. شما یک مزیت رقابتی قابل توجه کسب خواهید کرد

به عنوان مثال، رستوران هایی که منویشان به زبان انگلیسی است شانس بیشتری در جذب مشتری های خارجی دارند! چیزهای جهانی بسیاری در زندگی وجود دارند که افراد فارغ از زبان شان از آنها استفاده می کنند. اگر چیزی را که آنها استفاده می کنید را بخواهید بفروشید، باید در مورد آن حرف بزنید. داشتن یک وبسایت چند زبانه به شما یک مزیت رقابتی می دهد.

ترجمه وبسایت

ترجمه وبسایت

خدمات ترجمه وبسایت در خارج از وب مفید است

اینترنت بسیاری از روش های مختلف ارتباط و تجارت آنلاین را ارائه می دهد. چند سال پیش، مردم این کارها را فقط در وبسایتها انجام می دادند.

امروزه، با ورود تلفن های هوشمند و تبلت ها، ما از “برنامه ها” نیز برای همان اهداف استفاده می کنیم. از این گذشته، آنها راه ساده ای برای صحبت کردن و خرید آنلاین بدون باز کردن مرورگر ارائه می دهند! خدمات ترجمه حرفه ای وبسایت را می توان برای برنامه های چند زبانه مورد استفاده قرار داد.

ترجمه وبسایت

ترجمه وبسایت

مطالبی را ترجمه کنید که برای مخاطبانتان قابل فهم باشد

هنگامی که شما از خدمات ترجمه خوب وبسایت استفاده می کنید، یک چیز مطمئناً وجود دارد: محتوای ترجمه شده ای شما که دریافت می کنید برای مخاطبان هدف شما کاملاً قابل فهم باشد!

ترجمه سنتر خدمات ترجمه و محلی سازی وبسایت را ارائه می دهد. ترجمه فارسی به انگلیسی و ترجمه انگلیسی به فارسی وبسایت شما یکی از خدماتی است که ما می توانیم به شما ارائه دهیم. در صورت نیاز به این خدمات شما می توانید از طریق ایمیل و تلفن یا شبکه های اجتماعی با ما تماس بگیرید یا فایل مورد نظرتان را پس از ثبت نام در سایت در قسمت سفارش ترجمه آپلود نمایید.

ترجمه تخصصی متون انگلیسی و فارسی

ترجمه تخصصی متون انگلیسی و فارسی

برچسب ها:, , , , , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید