نیاز به مشاوره دارید؟ 09901855200

ترجمه متون داروسازی و بازار جهانی دارو

نیاز به ترجمه متون داروسازی برای ورود به بازارهای جهانی مواد مخدر یک امر بدیهی است. اما پیش بینی های فروش و رشد نشان می دهند که ترجمه ها برای کشور چین و سایر بازارهای نوظهور از هر زمان دیگری اهمیت بیشتری پیدا کرده است. یک شرکت داده های دارویی در صنعت داروسازی پیش بینی کرده است که بازار جهانی داروی 5 به 7 درصد خواهد رسید. این تا حد زیادی نتیجه رشد چشمگیر در فروش داروهای تجویزی در 17 کشور به رهبری چین است که پیش بینی می شود به تنهایی امسال 25 تا 27 درصد رشد داشته باشد. 17 بازار “نوظهور دارویی ” دیگر 15 تا 17٪ رشد را تجربه خواهند کرد. این اعداد به بازار کساد دارو در آمریکای شمالی و اروپا کمک می کنند – فروش در کانادا و پنج بازار بزرگ اروپا تنها 1 الی 3٪ در سال جاری افزایش خواهد یافت.

ترجمه متون داروسازی

ترجمه متون داروسازی

این پیش بینی ها چه ارتباطی با ترجمه متون داروسازی دارند؟ بیایید نگاهی دقیق تر به 17 کشور اول دارای بازارهای “نوظهور” داشته باشیم. علاوه بر چین، آنها پیش بینی می کنند که برزیل، روسیه و هند رشد دو رقمی را در فروش دارویی تجربه خواهند کرد. زنجیره سوم پیروان سریع عبارتند از مکزیک، ویتنام، پاکستان، مصر و اندونزی. برخلاف آمریکای شمالی و اروپا، که ترجمه انگلیسی اغلب برای اهداف ثبت اختراع و مقررات کافی است، وارد شدن به اکثر بازارهای دارویی نیاز به تعداد زیادی ترجمه متون داروسازی به چندین زبان دارد. به عنوان مثال، ترجمه های حق ثبت اختراع برای تضمین حقوق IP برای محصولات یا فرآیندهای جدید در این بازارها لازم است. در حالی که ثبت اختراعات را می توان در کشورهای هند و آفریقای جنوبی به زبان انگلیسی انجام داد، در بقیه موارد، ترجمه مشخصات کامل لازم خواهد بود. برای تصویب مقررات در این هفده کشور، پرونده ها، نمایشگاه ها و برچسب زدن باید به زبان های رسمی آنها ترجمه شود. و البته کار های فروش و بازاریابی باید شامل بومی سازی و ترجمه تخصصی وب سایت ها، بروشورها و مواد تبلیغاتی نیز باشد.

ترجمه متون داروسازی

ترجمه متون داروسازی

به طور خلاصه، رشد در بازارهای نوظهور فرصت های بزرگی را برای شرکت های دارویی ایجاد می کند، اما همچنین چالش های زیادی را در پی دارد. در نظر گرفتن بازگشت سرمایه در این کشورها، به ویژه کشورهایی که از حمایت معنوی ضعیف برخوردار هستند، بسیار مهم است. هزینه اضافی ترجمه متون داروسازی – که می تواند بسیار قابل توجه باشد – نیز باید در نظر گرفته شود.

ترجمه تخصصی متون انگلیسی و فارسی

ترجمه تخصصی متون انگلیسی و فارسی

برچسب ها:, , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید