نیاز به مشاوره دارید؟ 09901855200
ترجمه خبر

ترجمه خبر

ترجمه خبر برای ارتباطات جهانی

ترجمه خبر برای هر چیزی از مجلات علمی و پزشکی گرفته تا نشریات بسیار تخصصی لازم است. ترجمه سریع و دقیق منبع خبر برای بسیاری از گزارشگران اخبار، که برای اطلاعات منظم به منابع زبان خارجی وابسته هستند، بسیار مهم است. ترجمه از یک منبع خبری به منبع خبری دیگر برای هر نوع گزارشی، خواه برای گزارش تحقیقی، یا برای ترجمه تحقیقات پزشکی باید کاملاً دقیق باشد.

ترجمه خبر

ترجمه خبر

روزنامه نگاری و ترجمه خبر معمولاً یک سرویس ترجمه اسناد است، و ما کمترین نرخ ترجمه را در مقایسه با سایر شرکت های ترجمه ارائه می دهیم. با این وجود، در صورت نیاز به خدمات رونویسی صوتی، انواع مختلفی از خدمات ترجمه صوتی و تصویری را نیز ارائه می دهیم. برای هر نوع ترجمه مطلب خبری، شما به سادگی می توانید متون یا فابل های خود را در قسمت سفارش ترجمه بارگذاری کنید. سپس، کارشناسان ما در اسرع وقت قیمت ترجمه را به اطلاع شما خواهند رساند.

ترجمه خبر

ترجمه خبر

برای ترجمه اخبار صوتی یا تصویری، فایل صوتی یا تصویری را به زبان مبداء برای ما ارسال کنید و در صورت امکان، متن نوشتاری از زبان مبدا را نیز ارسال کنید تا ترجمه شود. و از طریق ایمیل به ما به آدرس info@tarjomecenter.com ایمیل کنید. ما به شما پاسخ سریع می دهیم و به هر سؤالی که ممکن است بپرسید، پاسخ خواهیم داد. برای اطلاع دقیق تر از خدمات ما، می توانید برای مشاوره فوری با شماره 09901855200 تماس بگیرید.

ترجمه خبر

ترجمه خبر

ترجمه خبر برای پخش و تحریریه؛ ترجمه وب سایت و موارد دیگر

ترجمه اخبار و روزنامه نگاری حوزه گسترده ای از امکانات و خدمات ترجمه بالقوه را در بر می گیرند. در اینجا فقط یک لیست کوتاه از برخی از انواع خدمات ترجمه مطالب خبری که ما می توانیم به مشتریان خود ارائه دهیم را در قسمت ذیل مشاهده می نمایید:

  • ترجمه دوره ای، ترجمه مجله، ترجمه روزنامه، ترجمه مقاله یا هر خدمات ترجمه رسانه ای مکتوب دیگر.
  • ترجمه صوتی یا رونویسی – برای مثال ترجمه رونوشت فایل صوتی زبان فارسی به انگلیسی یا ترجمه صوت به صوت. در صورت درخواست، معمولاً می توانیم ترجمه ای ضبط شده صوتی را ارسال کنیم.
  • ترجمه نشریه تخصصی: به عنوان مثال، ترجمه یک مجله باغبانی، انتشارات هنری، انتشارات مراقبت های بهداشتی، اخبار سیاسی یا ترجمه مجله پزشکی.
  • ترجمه منبع خبر برای اهداف گزارش، یا ترجمه اسناد خبری.
  • ترجمه انگلیسی به فارسی خبر؛ ترجمه فارسی به انگلیسی خبر و منابع خبری روزنامه های فارسی زبان، ترجمه وب سایت فارسی یا ترجمه هر نوع گزارش خبری فارسی.

ترجمه وب سایت خبری برای ایستگاه های پخش محلی؛ ترجمه وب سایت برای روزنامه ها، وبلاگ های خبری یا سایر گزارش های خبری آنلاین. ترجمه وب سایت اغلب شامل بومی سازی، کلمه کلیدی و خدمات ترجمه سئو، ترجمه فناوری اطلاعات و موارد دیگر می باشد. ما می توانیم هر نوع خدمات ترجمه تخصصی، اعم از اخبار و روزنامه نگاری، نرم افزار و سرویس وب سایت یا با هر منظور دیگری را ارائه دهیم.

منابع و مشاغل روزنامه نگاری جدید یا جهانی ممکن است به خاطر نیاز ویژه به دستیابی و حفظ مخاطبان جهانی شان به خدمات ترجمه منظم اخبار نیاز داشته باشند. ما می توانیم این خدمات ترجمه را به صورت تخصصی از زبان انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی ارائه دهیم. ما نسبت به سایر آژانس های ترجمه حرفه ای ترجمه – ما مبلغ قابل توجهی پایین تر از نرخ ترجمه را ارائه می دهیم. ما خدمات ترجمه گزارش خبری را با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت به مشتریان ارائه می دهیم.

ترجمه تخصصی متون انگلیسی و فارسی

ترجمه تخصصی متون انگلیسی و فارسی

برچسب ها:, , , , , , , , , ,

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید